23.2.14

Błękitna kaszmirowa czapka

Photos by Gray Cat Can Fly & Richman

9 comments :

 1. Ale piękna! Nawet na zdjęciu wygląda na taką do przytulenia :)

  ReplyDelete
 2. Cztery zdjęcia, a tak pięknie opowiadają o tej czapce. Idealnie dopasowana kolorem do Twoich oczu, odcienia włosów i koloru skóry :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję : ) lubię ten odcień błękitnego i nigdy bym nie przypuszczała, że będzie mi pasował. Czuję się naprawdę dobrze w tej czapce i zima nie była już taka straszna. Genialne uczucie nosić rzeczy w których dobrze się czujemy i dobrze wyglądamy : )

   Delete
 3. Hi, dlaczego nie napisałaś jak ją zrobić, zaraz bym pobiegła kupiła igliczki i wełnę i policzyła oczka... Pozd. Sylwia

  ReplyDelete
 4. Hej, a ile welny potrzeba na takie cudo? I jaki byl jej koszt?


  Pozdrawiam
  Ada

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hej Ada, potrzeba około 80 do 100 gramów. Cena to już zależy za ile uda cię się zdobyć kaszmir, czapka z wełny będzie dużo tańsza ale kaszmir to już inna jakość i komfort noszenia.

   Pozdrawiam : )

   Delete
 5. Dziękuję za odpowiedź, nie spodziewałam się jej pod starym postem, jestem mega miło zaskoczona! :) A podpowiedziałabyś mi jeszcze gdzie kupiłaś? Stacjonarnie czy w sieci?

  Pozdrawiam
  Ada

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hej Ada, kaszmir z którego zrobiłam czapkę jest z "odzysku" sprułam stary sweter a przędzę uzyskaną w ten sposób połączyłam w kilka nitek. Więcej na ten temat jest w wpisie http://graycatcanfly.blogspot.com/search/label/rob%C3%B3tki%20r%C4%99czne
   Pozdrawiam : )

   Delete